– Z akcí 2018

V Domově pro seniory a v Domově se zvláštním režimem se nadělovalo průběžně celý prosinec. Vánoční projekt Českého rozhlasu „Ježíškova vnoučata“ opět dělal radost klientům v našem zařízení. Splněných přání bylo mnoho, proto také touto cestou děkujeme všem, kteří svými dárky a přáníčky potěšili naše klienty.

Ve středu 19. prosince proběhly v Domově pro seniory a Domově se zvláštním režimem vánoční besídky. Atmosféra byla vskutku sváteční, nechybělo cukroví, koledy, vánoční zvyky a samozřejmě vřelé slovo… Paní ředitelka Bc. Marie Sáňková společně s vedoucí úseku přímé obslužné péče Mgr. Leonou Krejčířovou a vedoucí sociálního úseku Petrou Alexovou, DiS. procházely postupně všechny kulturní místnosti, kde se besídky konaly, aby klientům popřály klidné svátky a šťastný nový rok.

V pátek 14. prosince se s klienty Domova pro seniory a Domova se zvláštním režimem setkal letos naposledy i Mgr. Aleš Pavelka ve své „Retro – kavárně.“ Atmosféra byla sváteční, podávala se káva a retro cukrovinky, vzpomínalo se na retro Vánoce a všem bylo moc příjemně. Milým hostem setkání byla paní Daniela Meluzínová s přítelem, která se s klienty pro tento rok přišla také rozloučit a popřát jim pěkné svátky a šťastný nový rok.

Ve čtvrtek 13. prosince se již naposledy v tomto roce uskutečnilo setkání klientů Domova pro seniory a Domova se zvláštním režimem se sdružením křesťanských žen. Podávalo se občerstvení v podobě kávy a čaje a klienti si mohli pochutnat na vánočním cukroví, které pro ně připravily křesťanské ženy. Samozřejmě se přálo také prosincovým oslavencům, nechybělo ani vzájemné přání krásných svátků, poděkování celému sboru za celoroční práci a snahu zpříjemnit našim klientům jejich chvíle.

Back to top