– Z akcí 2020

Ve středu 30. prosince se klienti Domova pro seniory a Domova se zvláštním režimem rozloučili se starým rokem. Popřáli si mezi sebou především zdraví, ale také lepší veselejší rok 2021. Vše ztvrdili symbolickým přípitkem a dobrou náladou.

Chvíle radosti a překvapení zažili na Vánoce klienti Domova pro seniory a Domova se zvláštním režimem díky zaměstnancům boskovické firmy COLORprofi, spol s r.o.. Z dobré vůle na Vánoce někoho nezištně obdarovat, splnili vánoční přání klientům bez rodin nebo jen se vzdálenými příbuznými a vykouzlili tak v jejich očích opravdu údiv a nepředstíranou radost. Za to jim patří obrovské poděkování. DĚKUJEME😊

V tomto týdnu proběhly na kulturních místnostech v Domově pro seniory a v Domově se zvláštním režimem vánoční besídky.

Klienti si poseděli u kávy a domácího vánočního cukroví, které jim ve svém volném čase upekli zaměstnanci naší kuchyně. Poslouchaly se koledy, povídalo a vzpomínalo. Klidné svátky přišla klientům popřát i paní ředitelka organizace Bc. Marie Sáňková.

Bylo předáno také spoustu pozdravů od těch, kteří nemohli přijít a nějakým způsobem chtěli naše klienty potěšit. Všem moc DĚKUJEME a věřte, že radost jste opravdu udělali.

Velké díky patří všem zaměstnancům, kteří se podíleli na vánočních přípravách a podpořili tak vánoční atmosféru v této nelehké době.

Letošní adventní čas je v Domově pro seniory a Domově se zvláštním režimem klidnější než předchozí roky. Vzhledem k stávající epidemiologické situaci neprobíhají hromadné společné aktivity a do domova nedochází tolik hostů, kteří každoročně klientům konec roku zpříjemňovali.  Přesto se zde vánoční atmosféra probouzí a každý hledá způsob, jak ji podpořit. Krásnou formou dopisů a malých pozorností to udělaly křesťanské ženy, děti z mateřských škol namalovaly klientům obrázky a studenti z pedagogické školy mohli v rámci své praxe potěšit klienty Mikulášským průvodem s nadílkou. Nechybí ani tradiční vánoční výzdoba, za kterou patří velké díky personálu, paní Lórové z Boskovic, která nám letos dodala adventní věnce a také zahradnictví  ing. Romana Koupého za rostlé vánoční hvězdy.

 

Back to top