Letošní adventní čas je v Domově pro seniory a Domově se zvláštním režimem klidnější než předchozí roky. Vzhledem k stávající epidemiologické situaci neprobíhají hromadné společné aktivity a do domova nedochází tolik hostů, kteří každoročně klientům konec roku zpříjemňovali.  Přesto se zde vánoční atmosféra probouzí a každý hledá způsob, jak ji podpořit. Krásnou formou dopisů a malých pozorností to udělaly křesťanské ženy, děti z mateřských škol namalovaly klientům obrázky a studenti z pedagogické školy mohli v rámci své praxe potěšit klienty Mikulášským průvodem s nadílkou. Nechybí ani tradiční vánoční výzdoba, za kterou patří velké díky personálu, paní Lórové z Boskovic, která nám letos dodala adventní věnce a také zahradnictví  ing. Romana Koupého za rostlé vánoční hvězdy.

 

About Author