V úterý 4. června bylo v Domově pro seniory a Domově se zvláštním režimem zahájeno Senior léto 2024. Pro nepřízeň počasí se akce nemohla konat na zahradě, ale uskutečnila se v jídelně zařízení. Za město Boskovice přišli klienty pozdravit starostka Ing. arch. Jana Syrovátková a místostarosta Ing. Lukáš Holík. Popřáli všem krásné léto a spoustu zážitků v bohatě připraveném letním programu pro klienty. Vedení města poděkovalo zaměstnancům MSSS Boskovice za přípravu zahrady na letní sezonu a prohlédli si nově opravenou ptačí voliéru, fontánu, nově instalované dřevěné prvky a osázenou ovocnou zahrádku. O program této první letní akce se postarala paní Jana Slavíková alias Blondie Jane se svým repertoárem známých českých písniček. Grilované párky, pivečko a výborná nálada nesměly chybět.

About Author