Ve středu 12. června proběhla na zahradě Domova pro seniory a Domova se zvláštním režimem úžasná akce, která oslovila všechny zúčastněné. Bylo to setkání s rodinou Blézlových, která se věnuje chovu a záchraně ohrožených zvířat na své malé rodinné farmě na Velenově. Farma s názvem „Na tý louce zelený“ nabízí spoustu netradičních zážitků se zvířátky.

V příjemném a přátelském prostředí u nich žijí koně, osli, kozy, morčata, králíci, kočky, psi, liška a taky jejich miláček Elvíra-sova pálená, která zanechala nesmazatelný dojem i u našich klientů. Blézlovi totiž přijali naše pozváni a s některými svými mazlíčky přijeli k nám na zahradu. Bezprostřední kontakt se zvířátky udělal své. Všichni byli radostní a uvolnění a chtěli si nějakého toho mazlíčka pochovat nebo alespoň pohladit. Děkujeme za tyto krásné chvíle.

About Author