Městská správa sociálních služeb Boskovice, příspěvková organizace

přijme pracovníka/pracovnici na pozici:

Sociální pracovník/pracovnice

Úvazek: plný, jednosměnný.

Požadované vzdělání: vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání v sociální oblasti dle § 110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách v platném znění.

Další požadavky: orientace v legislativě (znalost zákona o sociálních službách, zákon o sociálním zabezpečení, hmotné nouzi apod.), orientace v oblasti standardů kvality sociálních služeb a jejich uvádění do praxe, psychická stabilita, schopnost týmové práce, samostatnost v rozhodování, ochota se vzdělávat, dobrá znalost práce na PC, způsobilost k právním úkonům, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost, řidičský průkaz sk. „B“ – aktivní řidič, praxe v oblasti sociálních služeb vítána.

Platové zařazení: 10. platová třída a platový stupeň podle délky praxe v souladu s Nařízením vlády č. 341/2017 Sb. v aktuálním znění + osobní příplatek po zkušební době.

Termín nástupu: 1. března 2023 nebo dle dohody

Náležitosti písemné přihlášky: strukturovaný profesní životopis včetně osobních i kontaktních údajů s přehledem praxe, motivační dopis, souhlas se zpracováním osobních údajů, případně další dotazy zasílejte nejpozději do 15. února 2023 buď poštou na adresu Havlíčkova 2126/19, Boskovice, vedoucí sociálního úseku vedoucisocialni.msss@boskovice.cz, telefon 734 366 342 nebo na e-mail: personalni.msss@boskovice.cz, telefon: 731 660 812.


Nabídka práce na dohodu

MSSS Boskovice hledá brigádníky na rozvoz obědů na Pečovatelské službě.

Náplní práce je příprava obědů do jídlonosičů a rozvoz po Boskovicích převážně o víkendech a svátcích, asi 4 hodiny denně. Nutný řidičský průkaz.

Práce bude na základě Dohody o pracích konaných mimo pracovní poměr a je vhodná pro studenty, starobní důchodce, ženy či muže na rodičovské dovolené nebo uchazeče o zaměstnání v evidenci ÚP (bez podpory).

Nástup: dle dohody.

S přihlášenými zájemci bude proveden krátký výběrový pohovor.

Žádosti s životopisem zasílejte na adresu: MSSS Boskovice, příspěvková organizace, Havlíčkova 19,  680 01 Boskovice nebo e-mail níže uvedený.

Případné dotazy:

na e-mail: personalni.msss@boskovice.cz, telefon: 731 660 812

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo zrušit tento inzerát kdykoliv v jeho průběhu.