– Z akcí 2024

Ve středu 12. června proběhla na zahradě Domova pro seniory a Domova se zvláštním režimem úžasná akce, která oslovila všechny zúčastněné. Bylo to setkání s rodinou Blézlových, která se věnuje chovu a záchraně ohrožených zvířat na své malé rodinné farmě na Velenově. Farma s názvem „Na tý louce zelený“ nabízí spoustu netradičních zážitků se zvířátky.

V příjemném a přátelském prostředí u nich žijí koně, osli, kozy, morčata, králíci, kočky, psi, liška a taky jejich miláček Elvíra-sova pálená, která zanechala nesmazatelný dojem i u našich klientů. Blézlovi totiž přijali naše pozváni a s některými svými mazlíčky přijeli k nám na zahradu. Bezprostřední kontakt se zvířátky udělal své. Všichni byli radostní a uvolnění a chtěli si nějakého toho mazlíčka pochovat nebo alespoň pohladit. Děkujeme za tyto krásné chvíle.

K červnu patří neodmyslitelně jahody, a tak v úterý 11. června v Domově pro seniory a Domově se zvláštním režimem zavoněly po celém zařízení. Vařila se jahodová marmeláda, pekly se jahodové muffiny a odpoledne se pod pergolou podávaly jahody s vanilkovou zmrzlinou a se šlehačkou. Zkrátka jahodové hody, jak mají být😊

V úterý 4. června bylo v Domově pro seniory a Domově se zvláštním režimem zahájeno Senior léto 2024. Pro nepřízeň počasí se akce nemohla konat na zahradě, ale uskutečnila se v jídelně zařízení. Za město Boskovice přišli klienty pozdravit starostka Ing. arch. Jana Syrovátková a místostarosta Ing. Lukáš Holík. Popřáli všem krásné léto a spoustu zážitků v bohatě připraveném letním programu pro klienty. Vedení města poděkovalo zaměstnancům MSSS Boskovice za přípravu zahrady na letní sezonu a prohlédli si nově opravenou ptačí voliéru, fontánu, nově instalované dřevěné prvky a osázenou ovocnou zahrádku. O program této první letní akce se postarala paní Jana Slavíková alias Blondie Jane se svým repertoárem známých českých písniček. Grilované párky, pivečko a výborná nálada nesměly chybět.

Back to top